Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT

Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT - VI051604 Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT
Kategória: Akumulátorové kosačky
Cena: 679.00 s DPH
749.00 € (-9%)
Kód produktu: VI051604
EAN: 8605032609805
Dostupnosť: dostupný
Záručná doba: 3 roky(ov)
Hodnotenie:
ks:
Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT - VI051604 Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT - VI051604 Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT - VI051604 Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT - VI051604 Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT - VI051604 Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT - VI051604 Robotická kosačka VILLAGER VILLYBOT
0 0
Parametre produktu

Momentálne čakáme na dodanie tejto horúcej novinky - robotickej kosačky VILLAGER VILLYBOT. Produkt je zatiaľ možné si rezervovať a po jeho naskladnení vás budeme ihneď kontaktovať.

VILLYBOT je nový model robotickej kosačky od VILLAGER, ktorá odvedie množstvo práce za vás, navyše vám ušetrí veľa času a energie. Kosačka je vybavená indukčným AC motorom a poháňaná spoľahlivou Lítium-iónovou batériou SAMSUNG, vďaka ktorej môže robot pracovať až 120 minút.

Kosenie trávnika je často náročná úloha, ktorá vyžaduje významné množstvo času a vynaloženej energie. Ak máte náročný pracovný týždeň, je jasné, že na vyčerpávajúce kosenie v pár dňoch voľna nemáte náladu. Z tohto dôvodu bol vyvinutý VILLYBOT – robotická kosačka na trávu.

  • Li-ion batéria SAMSUNG®
  • Dokovacia stanica
  • Obvodová cievka
  • Kolíky na upevnenie obvodovej čiary

VILLYBOT je autonómny robot s cieľom samovoľného kosenia trávnika s minimálnym podielom Vašej práce. Dlhodobý výskum robotickej kosačky má za následok, že VILLAGER prišiel s nápadom vysoko sofistikovanej, spoľahlivej a autonómnej jednotky, ktorá je vybavená senzormi pre detekciu dažďa a prekážok. V prípade daždivého počasia sa robot sám ukryje do prístrešku, ktorý musí byť chránený pred nepriaznivým počasím s možnosťou dobíjania VILLYBOTA. Keď sa robot priblíži k prekážke, automaticky sa vyhľadáva inú, zjazdenejšiu cestu. Odporúča sa odstrániť všetky možné prekážky ešte pred samotným výjazdom VILLYBOTA.

Parametre:

Typ motora: AC indukčný motor

Batéria: Li-ion, 28 V / 4 Ah

Výdrž batérie: do 120 minút

Doba nabíjania batérie: 180 minút

Pracovná šírka: 240 mm

Výška kosenia: 25 – 65 m

Max. sklon: 30°

Hmotnosť: 15 kg

Obvodová hranica slúži k označeniu okraja trávnika, ktorá začína aj končí v prístrešku pre VILLYBOTA. Aby bola obvodová hranica (čiara) maximálne spoľahlivá a trvanlivá, odporúča sa jej dĺžka 500 metrov. VILLAGER VILLYBOT sa pohybuje náhodne priamočiarou cestou a je schopný pokosiť 120 m2 za hodinu. Tento model hravo pracuje aj na terénnych svahoch do 30°.

Pridajte svoje hodnotenie

Ohodnoťte produkt

Pridajte svoj komentár k produktu

Spýtať sa na produkt / Mám záujem o predvedenie stroja

meno, priezvisko

e-mail

tel. číslo (mobil)

koľko je sedem krát 2? (overenie)

otázka